Rok dostave podložan je promjenama, a ovisi o odnosu količine svakog pojedinog proizvoda u Vašoj košarici i trenutno raspoložive količine istih proizvoda na skladištu. Relevantan predviđeni rok dostave robe je onaj koji je naveden u trenutku zaključivanja narudžbe.
| Brend | Lenovo |
| Model Proizvoda | ThinkPad E16 G3 / Ultra 5 Ultra 5 / 16,0" |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 225U / 1,5 - 4,8 GHz / 12 Cores (2C+8c+2c/14T) |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Memorija | 8 GB |
| Tvrdi disk | 256 GB |
| Veličina zaslona | 40,64 cm (16,0″) |
| Grafička kartica | Intel Graphics |
| Optička jedinica | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Jezik tipkovnice | German keyboard s ugraviranim hrvatskim slovima |
| Bluetooth | da |
| Web kamera | da |
| Maksimalna razlučivost zaslona | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip prikaza | Mat (AntiGlare, matt) |
| Stanje proizvoda: |
Outlet GOLD - novo bez originalnog pakiranja
|
Intel® Core™ Ultra 5 225U / 1,5 - 4,8 GHz / 12 Cores (2C+8c+2c/14T), 8 GB DDR5 SODIMM, 256 GB NVMe SSD, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA / 1920 x 1200, Intel Graphics, HDMI, USB-C, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Trebate dodatne informacije o proizvodima, uslugama, rokovima isporuke, načinu i cijeni dostave robe ili statusu Vaše narudžbe? Imate prijedlog, prigovor ili reklamaciju?
Molimo kontaktirajte nas e-mailom ili telefonom.
Radno vrijeme pozivnog centra: od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati.