Jamstvo: 12 mjeseci
Rok dostave podložan je promjenama, a ovisi o odnosu količine svakog pojedinog proizvoda u Vašoj košarici i trenutno raspoložive količine istih proizvoda na skladištu. Relevantan predviđeni rok dostave robe je onaj koji je naveden u trenutku zaključivanja narudžbe.
| Brend | Lenovo |
| Model Proizvoda | Legion 5 15AHP10 | R7 260 | 16 GB RAM Ryzen™ 7 / 15,1" |
| Rok garancije (mjeseci) | 12 |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 260 / 3,8 GHz / Octa-Core (8C/16T) / Max Boost Clock 5,1 GHz |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Model procesora | AMD Ryzen™ 7 |
| Memorija | 16 GB DDR5 |
| Tvrdi disk | 1 TB SSD |
| Veličina zaslona | 38,4 cm (15,1″) WQXGA (2560 x 1600) OLED | 1000 nits (HDR) | 500 nits (SDR) | 100% DCI-P3 | VESA DisplayHDR True Black 600 | Dolby Vision |
| Grafička kartica | NVIDIA GeForce RTX™ 5050 (8 GB GDDR7) |
| Optička jedinica | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| USB 2.0 | ne |
| USB 3.0 | 3x |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 10 Pro |
| Jezik tipkovnice | Strana tipkovnica s ugraviranim hrvatskim slovima |
| Bluetooth | da |
| WWAN | ne |
| Web kamera | da |
| Otisak prsta | Ne |
| Maksimalna razlučivost zaslona | WQHD / 2560 x 1440 |
| Tip prikaza | Sjajan (BrightView, gloss) |
| Stanje proizvoda: |
Outlet GOLD - novo bez originalnog pakiranja
|
AMD Ryzen 7 260 (3,8 - 5,1 GHz), 16 GB DDR5-5600, SSD 1 TB M.2 PCIe NVMe, 38,4 cm (15,1″) WQXGA (2560x1600) BV OLED 165 Hz HDR, NVIDIA GeForce RTX 5050 (8GB GDDR7), 1x HDMI 2.1, 1x USB-C 4.0 (DisplayPort - 40Gbps), 1x USB-C 3.2 Gen2 (DisplayPort - 10Gbps + PD), 3x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Gb LAN, Wi-Fi 7 (2x2), Bluetooth 5.4, Webcam, RGB Backlit Kbd., Microsoft Windows 10 Pro (64-bit)
Trebate dodatne informacije o proizvodima, uslugama, rokovima isporuke, načinu i cijeni dostave robe ili statusu Vaše narudžbe? Imate prijedlog, prigovor ili reklamaciju?
Molimo kontaktirajte nas e-mailom ili telefonom.
Radno vrijeme pozivnog centra: od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati.