Rok dostave podložan je promjenama, a ovisi o odnosu količine svakog pojedinog proizvoda u Vašoj košarici i trenutno raspoložive količine istih proizvoda na skladištu. Relevantan predviđeni rok dostave robe je onaj koji je naveden u trenutku zaključivanja narudžbe.
| Brend | DICOTA |
| Model Proizvoda | |
| Dimenzije | Bag: 415 x 310 x 85 mm Max. Device Measurements: 385 x 265 x 35 mm |
| Masa | 0.95 kg |
| Veličina zaslona | 15,6" |
| Vrsta | Bag |
| Naramenica | Yes |
| Ručka | Yes |
| Boja | Black |
| Materijal | PET |
| Stanje proizvoda: |
NEW - novo u originalnom pakiranju
|
Laptop Bag Eco Multi Plus SCALE 14-15.6
Your notebook's ideal case: light, padded and packed with smart organization.
The SCALE collection is built for modern professionals who demand style, durability, and sustainability. Made from recycled PET, these sleek, functional bags offer smart organization, padded protection, and travel-ready comfortperfect for commuting, meetings, or global business trips.
"The Eco Multi SCALE offers excellent protection and comfort for daily use. It provides triple protection for your 14-15.6" laptop in a lockable main compartment with HDF padding, a reinforced frame, and a fastening strap/divider. A padded slip pocket safely stores tablets up to 12.9". The spacious front pocket with dividers organizes your smartphone, charger, and pens. Documents fit in a separate back slot. Comfortable riveted handles, an adjustable shoulder strap, and a trolley strap ensure flexible, easy transport. This eco-friendly bag, made from recycled PET, is perfect for those on the go.
Trebate dodatne informacije o proizvodima, uslugama, rokovima isporuke, načinu i cijeni dostave robe ili statusu Vaše narudžbe? Imate prijedlog, prigovor ili reklamaciju?
Molimo kontaktirajte nas e-mailom ili telefonom.
Radno vrijeme pozivnog centra: od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati.