Jamstvo: 1 mjesec
Rok dostave podložan je promjenama, a ovisi o odnosu količine svakog pojedinog proizvoda u Vašoj košarici i trenutno raspoložive količine istih proizvoda na skladištu. Relevantan predviđeni rok dostave robe je onaj koji je naveden u trenutku zaključivanja narudžbe.
| Brend | Lenovo |
| Model Proizvoda | ThinkSmart Hub i5 16 GB |
| Rok garancije (mjeseci) | 1 |
| Procesor | Intel Core i5 8365UE |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 256GB SSD M.2 |
| Grafička kartica | Intel UHD Graphics 620 Shared Video Memory (UMA) |
| Operativni sustav | Windows 11 IOT |
| Jezik tipkovnice | Tipkovnica: NO KB (s ugraviranim hrvatskim slovima) |
| Stanje proizvoda: |
Refurbished C - tvornički obnovljeno
|
Trebate dodatne informacije o proizvodima, uslugama, rokovima isporuke, načinu i cijeni dostave robe ili statusu Vaše narudžbe? Imate prijedlog, prigovor ili reklamaciju?
Molimo kontaktirajte nas e-mailom ili telefonom.
Radno vrijeme pozivnog centra: od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati.