Rok dostave podložan je promjenama, a ovisi o odnosu količine svakog pojedinog proizvoda u Vašoj košarici i trenutno raspoložive količine istih proizvoda na skladištu. Relevantan predviđeni rok dostave robe je onaj koji je naveden u trenutku zaključivanja narudžbe.
| Brend | Lenovo |
| Model Proizvoda | Thinkcentre M70q G6 Ultra 5 32 GB |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 225T / 1.9 GHz TurboBoost 4.9 GHz |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Memorija | 32 GB |
| Tvrdi disk | 512 GB |
| Grafička kartica | Intel Arc Graphics card |
| Optička jedinica | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Bluetooth | da |
| Web kamera | ne |
| Stanje proizvoda: |
Outlet GOLD - novo bez originalnog pakiranja
|
Intel® Core™ Ultra 5 225T / 1.9 GHz TurboBoost 4.9 GHz, 32 GB DDR5 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 60,96 cm (24"), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Intel Arc Graphics card, HDMI, USB-C, 6x USB, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Trebate dodatne informacije o proizvodima, uslugama, rokovima isporuke, načinu i cijeni dostave robe ili statusu Vaše narudžbe? Imate prijedlog, prigovor ili reklamaciju?
Molimo kontaktirajte nas e-mailom ili telefonom.
Radno vrijeme pozivnog centra: od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati.