Jamstvo: 12 mjeseci
Rok dostave podložan je promjenama, a ovisi o odnosu količine svakog pojedinog proizvoda u Vašoj košarici i trenutno raspoložive količine istih proizvoda na skladištu. Relevantan predviđeni rok dostave robe je onaj koji je naveden u trenutku zaključivanja narudžbe.
| Brend | Hewlett Packard |
| Model Proizvoda | ZBook Power 16 G11 / Ultra 9 Ultra 9 / 16,0" |
| Rok garancije (mjeseci) | 12 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 9 185H / 2,3 - 3,8 GHz / 16-Cores (6C+(8c+2c)/22T) / Turbo Speed 5,1 GHz |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Memorija | 64 GB |
| Tvrdi disk | 2 TB |
| Veličina zaslona | 40,64 cm (16,0″) |
| Grafička kartica | NVIDIA RTX™ A2000 (8 GB GDDR6) |
| Optička jedinica | Ne |
| Čitač kartica | Da |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | No OS Installed - Win11P COA |
| Jezik tipkovnice | German keyboard s ugraviranim hrvatskim slovima |
| Bluetooth | da |
| Web kamera | da |
| Maksimalna razlučivost zaslona | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip prikaza | Mat (AntiGlare, matt) |
| Stanje proizvoda: |
Outlet GOLD - novo bez originalnog pakiranja
|
Intel® Core™ Ultra 9 185H / 2,3 - 3,8 GHz / 16-Cores (6C+(8c+2c)/22T) / Turbo Speed 5,1 GHz, 64 GB DDR5 SODIMM, 2 TB NVMe SSD, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA / 1920 x 1200, NVIDIA RTX™ A2000 (8 GB GDDR6), HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win11P COA, Mala Udubina na kučištu
Trebate dodatne informacije o proizvodima, uslugama, rokovima isporuke, načinu i cijeni dostave robe ili statusu Vaše narudžbe? Imate prijedlog, prigovor ili reklamaciju?
Molimo kontaktirajte nas e-mailom ili telefonom.
Radno vrijeme pozivnog centra: od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati.