Jamstvo: 12 mjeseci
Rok dostave podložan je promjenama, a ovisi o odnosu količine svakog pojedinog proizvoda u Vašoj košarici i trenutno raspoložive količine istih proizvoda na skladištu. Relevantan predviđeni rok dostave robe je onaj koji je naveden u trenutku zaključivanja narudžbe.
| Brend | Hewlett Packard |
| Model Proizvoda | 250 G9 | N4500 | W11H / Celeron Celeron® / 15,6" |
| Rok garancije (mjeseci) | 12 |
| Procesor | Intel® Celeron® N4500 / 1,1 GHz / Dual-Core (2C/2T) / Burst Frequency 2,8 GHz |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | Intel® Celeron® |
| Memorija | 8 GB DDR4 |
| Tvrdi disk | 256 GB SSD |
| Veličina zaslona | 39,6 cm (15,6″) FHD (1920 x 1080) SVA LED | Anti-glare | 250 nits |
| Grafička kartica | Intel® UHD Graphics (IGP) |
| Optička jedinica | Ne |
| Čitač kartica | Da |
| USB 2.0 | ne |
| USB 3.0 | 2x |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 |
| Jezik tipkovnice | Engleska tipkovnica s ugraviranim hrvatskim slovima |
| Bluetooth | da |
| WWAN | ne |
| Web kamera | da |
| Otisak prsta | Ne |
| Maksimalna razlučivost zaslona | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip prikaza | Mat (AntiGlare, matt) |
| Stanje proizvoda: |
Outlet GOLD - novo bez originalnog pakiranja
|
Intel Celeron N4500 (1,1 GHz), 8 GB DDR4-2933, SSD 256 GB M.2 PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED 60 Hz, Intel UHD Graphics (IGP), no ODD, HDMI, 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 5 (802.11ac), Bluetooth 5, Gb LAN, Webcam, SD CardReader, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Trebate dodatne informacije o proizvodima, uslugama, rokovima isporuke, načinu i cijeni dostave robe ili statusu Vaše narudžbe? Imate prijedlog, prigovor ili reklamaciju?
Molimo kontaktirajte nas e-mailom ili telefonom.
Radno vrijeme pozivnog centra: od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati.