Jamstvo: 12 mjeseci
Rok dostave podložan je promjenama, a ovisi o odnosu količine svakog pojedinog proizvoda u Vašoj košarici i trenutno raspoložive količine istih proizvoda na skladištu. Relevantan predviđeni rok dostave robe je onaj koji je naveden u trenutku zaključivanja narudžbe.
| Brend | Hewlett Packard |
| Model Proizvoda | 17- CN4XXX / 5 / RAM 16 GB / 17,3" |
| Rok garancije (mjeseci) | 12 |
| Procesor | Intel® Core™ 5 120U / 1,4 - 3,8 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 5,0 GHz |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | Intel® Core™ 5 |
| Memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 512 GB |
| Veličina zaslona | 43,9 cm (17,3″) |
| Grafička kartica | Intel |
| Optička jedinica | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 10 Home (64-bit) |
| Jezik tipkovnice | English US keyboard s ugraviranim hrvatskim slovima |
| Bluetooth | da |
| Web kamera | da |
| Maksimalna razlučivost zaslona | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip prikaza | Mat (AntiGlare, matt) |
| Stanje proizvoda: |
Outlet GOLD - novo bez originalnog pakiranja
|
Intel® Core™ 5 120U / 1,4 - 3,8 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 5,0 GHz, 16 GB DDR4 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 43,9 cm (17,3″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Intel, HDMI, USB-C, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 10 Home (64-bit)
Trebate dodatne informacije o proizvodima, uslugama, rokovima isporuke, načinu i cijeni dostave robe ili statusu Vaše narudžbe? Imate prijedlog, prigovor ili reklamaciju?
Molimo kontaktirajte nas e-mailom ili telefonom.
Radno vrijeme pozivnog centra: od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati.