Rok dostave podložan je promjenama, a ovisi o odnosu količine svakog pojedinog proizvoda u Vašoj košarici i trenutno raspoložive količine istih proizvoda na skladištu. Relevantan predviđeni rok dostave robe je onaj koji je naveden u trenutku zaključivanja narudžbe.
| Brend | Asus |
| Model Proizvoda | VivoBook S 16 Flip TN3604YA Ryzen™ 7 / 16,0" |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 7730U / 2,0 GHz / Octa-Core / Turbo Speed 4,5 GHz |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Model procesora | AMD Ryzen™ 7 |
| Memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 512 GB |
| Veličina zaslona | 40,64 cm (16,0″) |
| Grafička kartica | AMD Radeon Graphics |
| Optička jedinica | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 |
| Jezik tipkovnice | German keyboard s ugraviranim hrvatskim slovima |
| Bluetooth | da |
| Web kamera | da |
| Maksimalna razlučivost zaslona | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip prikaza | Sjajan (BrightView, gloss), Touch |
| Stanje proizvoda: |
Outlet GOLD - novo bez originalnog pakiranja
|
AMD Ryzen™ 7 7730U / 2,0 GHz / Octa-Core / Turbo Speed 4,5 GHz, 16 GB DDR4 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 40,64 cm (16,0″), Sijajni (BrightView, gloss), Touch, WUXGA / 1920 x 1200, AMD Radeon Graphics, HDMI, USB-C, 2x USB, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Trebate dodatne informacije o proizvodima, uslugama, rokovima isporuke, načinu i cijeni dostave robe ili statusu Vaše narudžbe? Imate prijedlog, prigovor ili reklamaciju?
Molimo kontaktirajte nas e-mailom ili telefonom.
Radno vrijeme pozivnog centra: od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati.