Rok dostave podložan je promjenama, a ovisi o odnosu količine svakog pojedinog proizvoda u Vašoj košarici i trenutno raspoložive količine istih proizvoda na skladištu. Relevantan predviđeni rok dostave robe je onaj koji je naveden u trenutku zaključivanja narudžbe.
| Brend | Lenovo |
| Model Proizvoda | T27q-20(C19270QT0)27 IPS 27" |
| Maksimalna razlučivost | WQHD 2560 x 1440 at 60 Hz |
| Vrijeme odaziva | 4 ms (extreme), 12 ms (Off), 6 ms (typical) |
| Ulazi | DisplayPort ¦ HDMI ¦ Headphones ¦ USB 3.1 Gen 1 downstream with Battery Charging ¦ 3 x USB 3.1 Gen 1 downstream ¦ USB 3.1 Gen 1 upstream (Type B) |
| Kontrast | 1000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Svjetlina | 350 cd/m² |
| Kut gledanja | 178 |
| Veličina piksela | 0.2331 mm |
| Tip prikaza | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Dijagonala zaslona | 27" |
| Frekvencija osvježavanja | WQHD 2560 x 1440 at 60 Hz |
| Vrsta panela | IPS |
| Format slike | 16:9 |
| Stanje proizvoda: |
NEW - novo u originalnom pakiranju
|
Lenovo ThinkVision T27q-20 - LED monitor - 27"
Trebate dodatne informacije o proizvodima, uslugama, rokovima isporuke, načinu i cijeni dostave robe ili statusu Vaše narudžbe? Imate prijedlog, prigovor ili reklamaciju?
Molimo kontaktirajte nas e-mailom ili telefonom.
Radno vrijeme pozivnog centra: od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati.