Rok dostave podložan je promjenama, a ovisi o odnosu količine svakog pojedinog proizvoda u Vašoj košarici i trenutno raspoložive količine istih proizvoda na skladištu. Relevantan predviđeni rok dostave robe je onaj koji je naveden u trenutku zaključivanja narudžbe.
| Brend | Lenovo |
| Model Proizvoda | Legion 24-10 24" |
| Maksimalna razlučivost | FHD / 1920 x 1080 @240Hz |
| Kontrast | static contrast: / dynamic contrast: |
| Svjetlina | 300 cd/m2 |
| Kut gledanja | 178°/ 178° |
| Tip prikaza | Mat (AntiGlare, matt) |
| Dijagonala zaslona | 60,96 cm (24") |
| Stanje proizvoda: |
Outlet GOLD - novo bez originalnog pakiranja
|
60,96 cm (24"), static contrast: / dynamic contrast: , 300 cd/m2, 178°/ 178°
Trebate dodatne informacije o proizvodima, uslugama, rokovima isporuke, načinu i cijeni dostave robe ili statusu Vaše narudžbe? Imate prijedlog, prigovor ili reklamaciju?
Molimo kontaktirajte nas e-mailom ili telefonom.
Radno vrijeme pozivnog centra: od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati.