Rok dostave podložan je promjenama, a ovisi o odnosu količine svakog pojedinog proizvoda u Vašoj košarici i trenutno raspoložive količine istih proizvoda na skladištu. Relevantan predviđeni rok dostave robe je onaj koji je naveden u trenutku zaključivanja narudžbe.
| Brend | Lenovo |
| Model Proizvoda | Thinkcentre Neo 50a 24 G5 i5 16 GB |
| Procesor | Intel® Core™ i5-13420H / 2,1 - 3,4 GHz / Octa-Core (4C+4c/12T) / Turbo Speed 4,6 GHz |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | Intel® Core™ i5 |
| Memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 512 GB |
| Grafička kartica | Intel® UHD Graphics |
| Optička jedinica | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 2x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Jezik tipkovnice | German keyboard s ugraviranim hrvatskim slovima |
| Bluetooth | da |
| Web kamera | da |
| Stanje proizvoda: |
Outlet GOLD - novo bez originalnog pakiranja
|
Intel® Core™ i5-13420H / 2,1 - 3,4 GHz / Octa-Core (4C+4c/12T) / Turbo Speed 4,6 GHz, 16 GB DDR5 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 60,96 cm (24"), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Intel® UHD Graphics, HDMI, USB-C, 3x USB, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Trebate dodatne informacije o proizvodima, uslugama, rokovima isporuke, načinu i cijeni dostave robe ili statusu Vaše narudžbe? Imate prijedlog, prigovor ili reklamaciju?
Molimo kontaktirajte nas e-mailom ili telefonom.
Radno vrijeme pozivnog centra: od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati.