Jamstvo: 12 mjeseci
Rok dostave podložan je promjenama, a ovisi o odnosu količine svakog pojedinog proizvoda u Vašoj košarici i trenutno raspoložive količine istih proizvoda na skladištu. Relevantan predviđeni rok dostave robe je onaj koji je naveden u trenutku zaključivanja narudžbe.
| Brend | Hewlett Packard |
| Model Proizvoda | Z2 G4 TWR Workstation Xeon® 16 GB |
| Rok garancije (mjeseci) | 12 |
| Procesor | Intel® Xeon® E-2124G Processor (8M Cache- up to 4.50 GHz) |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | QC E-2124G |
| Memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 512GB-SSD |
| Grafička kartica | NVIDIA Quadro P2000 |
| Optička jedinica | DVDRW |
| Operativni sustav | Windows 11 Pro |
| Stanje proizvoda: |
Refurbished A - tvornički obnovljeno
|
Z2 G4 TWR QC E-2124G/16GB/512GB-SSD/DVDRW/W11P NVIDIA Quadro P2000/2x8GB ECC RAM/CMAR
Trebate dodatne informacije o proizvodima, uslugama, rokovima isporuke, načinu i cijeni dostave robe ili statusu Vaše narudžbe? Imate prijedlog, prigovor ili reklamaciju?
Molimo kontaktirajte nas e-mailom ili telefonom.
Radno vrijeme pozivnog centra: od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati.