Rok dostave podložan je promjenama, a ovisi o odnosu količine svakog pojedinog proizvoda u Vašoj košarici i trenutno raspoložive količine istih proizvoda na skladištu. Relevantan predviđeni rok dostave robe je onaj koji je naveden u trenutku zaključivanja narudžbe.
| Brend | Hewlett Packard |
| Model Proizvoda | Pro Mini 260 G9 i5 8 GB |
| Procesor | Intel® Core™ i5-1334U / 1,3 - 3,4 GHz / 10-Cores (2C+8C/12T) / 4,6 GHz TurboBoost |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | Intel® Core™ i5 |
| Memorija | 8 GB |
| Tvrdi disk | 256 GB |
| Grafička kartica | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Optička jedinica | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Ne |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Jezik tipkovnice | German keyboard s ugraviranim hrvatskim slovima |
| Bluetooth | ne |
| Web kamera | ne |
| Stanje proizvoda: |
Outlet GOLD - novo bez originalnog pakiranja
|
Intel® Core™ i5-1334U / 1,3 - 3,4 GHz / 10-Cores (2C+8C/12T) / 4,6 GHz TurboBoost, 8 GB DDR4 SODIMM, 256 GB NVMe SSD, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA / 1920 x 1200, Intel® Iris® Xe Graphics, HDMI, USB-C, 5x USB, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit), Tri ili više pikselâ na ekranu
Trebate dodatne informacije o proizvodima, uslugama, rokovima isporuke, načinu i cijeni dostave robe ili statusu Vaše narudžbe? Imate prijedlog, prigovor ili reklamaciju?
Molimo kontaktirajte nas e-mailom ili telefonom.
Radno vrijeme pozivnog centra: od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati.