Rok dostave podložan je promjenama, a ovisi o odnosu količine svakog pojedinog proizvoda u Vašoj košarici i trenutno raspoložive količine istih proizvoda na skladištu. Relevantan predviđeni rok dostave robe je onaj koji je naveden u trenutku zaključivanja narudžbe.
| Brend | Hewlett Packard |
| Model Proizvoda | All-in-one 27-cr0008ng i7 16 GB |
| Procesor | Intel® Core™ i7-1355U / 1,7 - 3,7 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 5,0 GHz |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | Intel® Core™ i7 |
| Memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 1 TB |
| Grafička kartica | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Optička jedinica | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 2x |
| WiFi | Ne |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 |
| Bluetooth | ne |
| Web kamera | da |
| Stanje proizvoda: |
Outlet GOLD - novo bez originalnog pakiranja
|
Intel® Core™ i7-1355U / 1,7 - 3,7 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 5,0 GHz, 16 GB DDR4 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 68,58 cm (27"), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Intel® Iris® Xe Graphics, HDMI, USB-C, 4x USB, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Trebate dodatne informacije o proizvodima, uslugama, rokovima isporuke, načinu i cijeni dostave robe ili statusu Vaše narudžbe? Imate prijedlog, prigovor ili reklamaciju?
Molimo kontaktirajte nas e-mailom ili telefonom.
Radno vrijeme pozivnog centra: od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati.