Jamstvo: 12 mjeseci
Rok dostave podložan je promjenama, a ovisi o odnosu količine svakog pojedinog proizvoda u Vašoj košarici i trenutno raspoložive količine istih proizvoda na skladištu. Relevantan predviđeni rok dostave robe je onaj koji je naveden u trenutku zaključivanja narudžbe.
| Brend | Lenovo |
| Model Proizvoda | Yoga Slim 7 14ILL10 Ultra 5 / 14,0" |
| Rok garancije (mjeseci) | 12 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 226V / 2.1 GHz / 4.5 GHz |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 512 GB |
| Veličina zaslona | 35,6 cm (14,0″) |
| Grafička kartica | Intel |
| Optička jedinica | Ne |
| Čitač kartica | Da |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Bez OS (licenca Windows 10 Home) |
| Jezik tipkovnice | German keyboard s ugraviranim hrvatskim slovima |
| Bluetooth | da |
| Web kamera | da |
| Maksimalna razlučivost zaslona | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip prikaza | Sjajan (BrightView, gloss) |
| Stanje proizvoda: |
Outlet GOLD - novo bez originalnog pakiranja
|
Intel® Core™ Ultra 5 226V / 2.1 GHz / 4.5 GHz, 16 GB LPDDR5 ONBOARD, 512 GB NVMe SSD, 35,6 cm (14,0″), Sijajni (BrightView, gloss), WUXGA / 1920 x 1200, Intel, HDMI, Thunderbolt, 1x USB, Backlit keyboard, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10H COA
Trebate dodatne informacije o proizvodima, uslugama, rokovima isporuke, načinu i cijeni dostave robe ili statusu Vaše narudžbe? Imate prijedlog, prigovor ili reklamaciju?
Molimo kontaktirajte nas e-mailom ili telefonom.
Radno vrijeme pozivnog centra: od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati.