Proizvod koji ste tražili je rasprodan. Podaci u web trgovini redovito se osvježavaju. Za informacije o raspoloživosti ovoga proizvoda molimo posjetite nas ponovno.
Želite li pogledati slične proizvode?
Prikaži slične proizvodeRok dostave podložan je promjenama, a ovisi o odnosu količine svakog pojedinog proizvoda u Vašoj košarici i trenutno raspoložive količine istih proizvoda na skladištu. Relevantan predviđeni rok dostave robe je onaj koji je naveden u trenutku zaključivanja narudžbe.
| Brend | Lenovo |
| Model Proizvoda | Yoga 7 14ACN6 Ryzen™ 5 / 14" |
| Rok garancije (mjeseci) | 12 |
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 5600U (6C / 12T, 2.3 / 4.2GHz, 3MB L2 / 16MB L3) |
| Memorija | 16GB Soldered LPDDR4x-4266 |
| Tvrdi disk | 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 3.0x4 NVMe® |
| Veličina zaslona | 14" |
| Grafička kartica | Integrated AMD Radeon™ Graphics |
| Optička jedinica | None |
| WiFi | Wi-Fi® 6, 11ax 2x2 |
| Operativni sustav | Windows® 11 Home, French |
| Jezik tipkovnice | Backlit, French (s ugraviranim hrvatskim slovima) |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Web kamera | HD 720p with Privacy Shutter |
| Otisak prsta | Touch Style, on Palm Rest |
| Maksimalna razlučivost zaslona | FHD (1920x1080) IPS 300nits Glossy, 72% NTSC, Touch |
| Portovi |
|
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Audio chip | High Definition (HD) Audio |
| Zvučnici | 2 front-facing speakers, 2W x2, optimized with Dolby® Atmos®, Smart Amplifier (AMP) |
| Baterija | Integrated 71Wh |
| Napajanje | 65W USB-C® (3-pin) |
| Boja | Slate Grey |
| Olovka | Pen Upgradable (Purchase Separately) |
| Ekran na dodir | 10-point Multi-touch |
| Masa | Around 1.45 kg (3.20 lbs) |
| Dimenzije (ŠxDxV) | 320.4 x 214.6 x 15.68 mm (12.61 x 8.44 x 0.61 inches) |
| Stanje proizvoda: |
Outlet SILVER
|
Trebate dodatne informacije o proizvodima, uslugama, rokovima isporuke, načinu i cijeni dostave robe ili statusu Vaše narudžbe? Imate prijedlog, prigovor ili reklamaciju?
Molimo kontaktirajte nas e-mailom ili telefonom.
Radno vrijeme pozivnog centra: od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati.