Jamstvo: 12 mjeseci
Rok dostave podložan je promjenama, a ovisi o odnosu količine svakog pojedinog proizvoda u Vašoj košarici i trenutno raspoložive količine istih proizvoda na skladištu. Relevantan predviđeni rok dostave robe je onaj koji je naveden u trenutku zaključivanja narudžbe.
| Brend | Lenovo |
| Model Proizvoda | Yoga 6 13ALC7 Ryzen™ 7 / 13" |
| Rok garancije (mjeseci) | 12 |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 5700U (8C / 16T, 1.8 / 4.3GHz, 4MB L2 / 8MB L3) |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Memorija | 16GB Soldered LPDDR4x-4266 |
| Tvrdi disk | 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 3.0x4 NVMe® |
| Veličina zaslona | 13.3" |
| Grafička kartica | Integrated AMD Radeon™ Graphics |
| Optička jedinica | None |
| Čitač kartica | microSD Card Reader |
| WiFi | Wi-Fi® 6, 11ax 2x2 |
| Operativni sustav | Windows® 11 Home, German |
| Jezik tipkovnice | Backlit, German (s ugraviranim hrvatskim slovima) |
| Bluetooth | BT5.1 |
| Web kamera | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter |
| Otisak prsta | Touch Style, on Palm Rest |
| Maksimalna razlučivost zaslona | WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Glossy, 100% sRGB, Dolby® Vision™, TÜV Low Blue Light, Touch |
| Portovi |
|
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Audio chip | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec |
| Zvučnici | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby® Atmos® |
| Baterija | Integrated 59Wh |
| Napajanje | 45W USB-C® (3-pin) |
| Boja | Dark Teal |
| Olovka | Lenovo® Digital Pen |
| Ekran na dodir | OGM, 10-point Multi-touch |
| Dimenzije (ŠxDxV) | 304 x 218 x 17.45 mm (11.97 x 8.58 x 0.69 inches) |
| Masa | Starting at 1.37 kg (3.02 lbs) |
| Stanje proizvoda: |
Outlet GOLD - novo bez originalnog pakiranja
|
Laptop Lenovo Yoga 6 13ALC7 / Ryzen™ 7 / 16 GB / 13"
Trebate dodatne informacije o proizvodima, uslugama, rokovima isporuke, načinu i cijeni dostave robe ili statusu Vaše narudžbe? Imate prijedlog, prigovor ili reklamaciju?
Molimo kontaktirajte nas e-mailom ili telefonom.
Radno vrijeme pozivnog centra: od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati.