Rok dostave podložan je promjenama, a ovisi o odnosu količine svakog pojedinog proizvoda u Vašoj košarici i trenutno raspoložive količine istih proizvoda na skladištu. Relevantan predviđeni rok dostave robe je onaj koji je naveden u trenutku zaključivanja narudžbe.
| Brend | Lenovo |
| Model Proizvoda | V15 G4 AMN / AMD Ryzen™ 5 Ryzen™ 5 / 15,6" |
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 7520U / 2,8 GHz / Quad-Core (4C/8T) / Turbo Speed 4,3 GHz |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Model procesora | AMD Ryzen™ 5 |
| Memorija | 8 GB |
| Tvrdi disk | 256 GB |
| Veličina zaslona | 39,6 cm (15,6″) |
| Grafička kartica | AMD Radeon Graphics |
| Optička jedinica | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Jezik tipkovnice | German keyboard s ugraviranim hrvatskim slovima |
| Bluetooth | da |
| Web kamera | da |
| Maksimalna razlučivost zaslona | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip prikaza | Mat (AntiGlare, matt) |
| Stanje proizvoda: |
Outlet GOLD - novo bez originalnog pakiranja
|
AMD Ryzen™ 5 7520U / 2,8 GHz / Quad-Core (4C/8T) / Turbo Speed 4,3 GHz, 8 GB LPDDR5 ONBOARD, 256 GB NVMe SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, AMD Radeon Graphics, HDMI, USB-C, 2x USB, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Trebate dodatne informacije o proizvodima, uslugama, rokovima isporuke, načinu i cijeni dostave robe ili statusu Vaše narudžbe? Imate prijedlog, prigovor ili reklamaciju?
Molimo kontaktirajte nas e-mailom ili telefonom.
Radno vrijeme pozivnog centra: od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati.