Rok dostave podložan je promjenama, a ovisi o odnosu količine svakog pojedinog proizvoda u Vašoj košarici i trenutno raspoložive količine istih proizvoda na skladištu. Relevantan predviđeni rok dostave robe je onaj koji je naveden u trenutku zaključivanja narudžbe.
| Brend | Lenovo |
| Model Proizvoda | Tab Idea Pro With Tab Pen Plus / 13" |
| Procesor | MediaTek Dimensity 8300 |
| Proizvođač procesora | MediaTek |
| Model procesora | MediaTek series |
| Memorija | 8 GB |
| Tvrdi disk | 128 GB |
| Veličina zaslona | 33 cm (13″) |
| Grafička kartica | ARM Mali-G615 MC5 |
| Optička jedinica | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 0x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Android 14 |
| Bluetooth | da |
| Web kamera | da |
| Maksimalna razlučivost zaslona | 2944 x 1840 |
| Tip prikaza | Sjajan (BrightView, gloss) |
| Stanje proizvoda: |
Outlet GOLD - novo bez originalnog pakiranja
|
MediaTek Dimensity 8300, 8 GB Onboard, 128 GB ONBOARD, 33 cm (13″), Sijajni (BrightView, gloss), 2944 x 1840, ARM Mali-G615 MC5, USB-C, bluetooth, Android 14
Trebate dodatne informacije o proizvodima, uslugama, rokovima isporuke, načinu i cijeni dostave robe ili statusu Vaše narudžbe? Imate prijedlog, prigovor ili reklamaciju?
Molimo kontaktirajte nas e-mailom ili telefonom.
Radno vrijeme pozivnog centra: od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati.