Rok dostave podložan je promjenama, a ovisi o odnosu količine svakog pojedinog proizvoda u Vašoj košarici i trenutno raspoložive količine istih proizvoda na skladištu. Relevantan predviđeni rok dostave robe je onaj koji je naveden u trenutku zaključivanja narudžbe.
| Brend | Hewlett Packard |
| Model Proizvoda | ZBook X G1i 16 / Ultra 7 Ultra 7 / 16,0" |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 255H / 2,0 GHz / 16-Cores (6C+(8c+2c)/16T) / 5,1 GHz Max Turbo Frequency |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Memorija | 32 GB |
| Tvrdi disk | 1 TB |
| Veličina zaslona | 40,64 cm (16,0″) |
| Grafička kartica | Nvidia RTX PRO 1000 |
| Optička jedinica | Ne |
| Čitač kartica | Da |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Jezik tipkovnice | German keyboard s ugraviranim hrvatskim slovima |
| Bluetooth | da |
| Web kamera | da |
| Maksimalna razlučivost zaslona | WQXGA / 2560 x 1600 |
| Tip prikaza | Mat (AntiGlare, matt) |
| Stanje proizvoda: |
Outlet GOLD - novo bez originalnog pakiranja
|
Intel® Core™ Ultra 7 255H / 2,0 GHz / 16-Cores (6C+(8c+2c)/16T) / 5,1 GHz Max Turbo Frequency, 32 GB DDR5 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WQXGA / 2560 x 1600, Nvidia RTX PRO 1000, HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, Card reader, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Trebate dodatne informacije o proizvodima, uslugama, rokovima isporuke, načinu i cijeni dostave robe ili statusu Vaše narudžbe? Imate prijedlog, prigovor ili reklamaciju?
Molimo kontaktirajte nas e-mailom ili telefonom.
Radno vrijeme pozivnog centra: od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati.