Jamstvo: 12 mjeseci
Rok dostave podložan je promjenama, a ovisi o odnosu količine svakog pojedinog proizvoda u Vašoj košarici i trenutno raspoložive količine istih proizvoda na skladištu. Relevantan predviđeni rok dostave robe je onaj koji je naveden u trenutku zaključivanja narudžbe.
| Brend | Hewlett Packard |
| Model Proizvoda | OMEN Max Gaming 16-AH0XXX Ultra 9 / 16,0" |
| Rok garancije (mjeseci) | 12 |
| Procesor | Intel Core Ultra 9 275HX | 8 performance cores | 16 Efficient cores | 2.1 GHz / Turboboost 5.4 GHz |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Memorija | 64 GB |
| Tvrdi disk | 1 TB |
| Veličina zaslona | 40,64 cm (16,0″) |
| Grafička kartica | Nvidia GeForce RTX 5090 Max-Q |
| Optička jedinica | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 |
| Jezik tipkovnice | Spanish keyboard s ugraviranim hrvatskim slovima |
| Bluetooth | da |
| Web kamera | da |
| Maksimalna razlučivost zaslona | WQXGA / 2560 x 1600 @240Hz |
| Tip prikaza | Sjajan (BrightView, gloss) |
| Stanje proizvoda: |
Outlet GOLD - novo bez originalnog pakiranja
|
Intel Core Ultra 9 275HX | 8 performance cores | 16 Efficient cores | 2.1 GHz / Turboboost 5.4 GHz, 64 GB DDR5 SODIMM, 40,64 cm (16,0″), Sijajni (BrightView, gloss), WQXGA / 2560 x 1600 @240Hz, Nvidia GeForce RTX 5090 Max-Q, HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Trebate dodatne informacije o proizvodima, uslugama, rokovima isporuke, načinu i cijeni dostave robe ili statusu Vaše narudžbe? Imate prijedlog, prigovor ili reklamaciju?
Molimo kontaktirajte nas e-mailom ili telefonom.
Radno vrijeme pozivnog centra: od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati.