Jamstvo: 12 mjeseci
Rok dostave podložan je promjenama, a ovisi o odnosu količine svakog pojedinog proizvoda u Vašoj košarici i trenutno raspoložive količine istih proizvoda na skladištu. Relevantan predviđeni rok dostave robe je onaj koji je naveden u trenutku zaključivanja narudžbe.
| Brend | Hewlett Packard |
| Model Proizvoda | EliteBook 640 G10 / i5 / RAM 8 GB i5 / 14,0" |
| Rok garancije (mjeseci) | 12 |
| Procesor | Intel® Core™ i5-1335U / 1,3 - 3,4 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 4,6 GHz |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | Intel® Core™ i5 |
| Memorija | 8 GB |
| Tvrdi disk | 256 GB |
| Veličina zaslona | 35,6 cm (14,0″) |
| Grafička kartica | Intel Iris XE Graphics |
| Optička jedinica | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | No OS Installed - Win11P COA |
| Jezik tipkovnice | German keyboard s ugraviranim hrvatskim slovima |
| Bluetooth | da |
| Web kamera | da |
| Maksimalna razlučivost zaslona | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip prikaza | Mat (AntiGlare, matt) |
| Stanje proizvoda: |
Outlet GOLD - novo bez originalnog pakiranja
|
Intel® Core™ i5-1335U / 1,3 - 3,4 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 4,6 GHz, 8 GB DDR4 SODIMM, 256 GB NVMe SSD, 35,6 cm (14,0″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Intel Iris XE Graphics, HDMI, USB-C, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, No OS Installed - Win11P COA
Trebate dodatne informacije o proizvodima, uslugama, rokovima isporuke, načinu i cijeni dostave robe ili statusu Vaše narudžbe? Imate prijedlog, prigovor ili reklamaciju?
Molimo kontaktirajte nas e-mailom ili telefonom.
Radno vrijeme pozivnog centra: od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati.