Rok dostave podložan je promjenama, a ovisi o odnosu količine svakog pojedinog proizvoda u Vašoj košarici i trenutno raspoložive količine istih proizvoda na skladištu. Relevantan predviđeni rok dostave robe je onaj koji je naveden u trenutku zaključivanja narudžbe.
| Brend | Gigabyte |
| Model Proizvoda | Aorus Elite 16 BWH Ultra 9 / 17,3" |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 9 275HX / 2.1 GHz / Turboboost 5.4 GHz |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Memorija | 32 GB |
| Tvrdi disk | 1 TB |
| Veličina zaslona | 43,9 cm (17,3″) |
| Grafička kartica | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 (8 GB GDDR7) |
| Optička jedinica | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 |
| Jezik tipkovnice | German keyboard s ugraviranim hrvatskim slovima |
| Bluetooth | da |
| Web kamera | da |
| Maksimalna razlučivost zaslona | WQXGA / 2560 x 1600 @165Hz |
| Tip prikaza | Mat (AntiGlare, matt) |
| Stanje proizvoda: |
Outlet GOLD - novo bez originalnog pakiranja
|
Intel® Core™ Ultra 9 275HX / 2.1 GHz / Turboboost 5.4 GHz, 32 GB DDR5 SODIMM, 43,9 cm (17,3″), Matiran (AntiGlare, matt), WQXGA / 2560 x 1600 @165Hz, NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 (8 GB GDDR7), HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit), Srednje Praške Na Pokrovu
Trebate dodatne informacije o proizvodima, uslugama, rokovima isporuke, načinu i cijeni dostave robe ili statusu Vaše narudžbe? Imate prijedlog, prigovor ili reklamaciju?
Molimo kontaktirajte nas e-mailom ili telefonom.
Radno vrijeme pozivnog centra: od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati.