Rok dostave podložan je promjenama, a ovisi o odnosu količine svakog pojedinog proizvoda u Vašoj košarici i trenutno raspoložive količine istih proizvoda na skladištu. Relevantan predviđeni rok dostave robe je onaj koji je naveden u trenutku zaključivanja narudžbe.
| Brend | Asus |
| Model Proizvoda | TUF Gaming A18 FA808UH / AMD Ryzen™ 7 Ryzen™ 7 / 18" |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 260 3.8 GHz / Turboboost 5.1 GHz |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Model procesora | AMD Ryzen™ 7 |
| Memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 1 TB |
| Veličina zaslona | 45,72 (18") |
| Grafička kartica | Nvidia GeForce RTX 5050 Max-Q / Mobile |
| Optička jedinica | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 |
| Jezik tipkovnice | German keyboard s ugraviranim hrvatskim slovima |
| Bluetooth | da |
| Web kamera | da |
| Maksimalna razlučivost zaslona | WQXGA / 2560 x 1600 @144Hz |
| Tip prikaza | Mat (AntiGlare, matt) |
| Stanje proizvoda: |
Outlet GOLD - novo bez originalnog pakiranja
|
AMD Ryzen™ 7 260 3.8 GHz / Turboboost 5.1 GHz, 16 GB DDR5 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 45,72 (18"), Matiran (AntiGlare, matt), WQXGA / 2560 x 1600 @144Hz, Nvidia GeForce RTX 5050 Max-Q / Mobile, HDMI, USB-C, Thunderbolt, 3x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Trebate dodatne informacije o proizvodima, uslugama, rokovima isporuke, načinu i cijeni dostave robe ili statusu Vaše narudžbe? Imate prijedlog, prigovor ili reklamaciju?
Molimo kontaktirajte nas e-mailom ili telefonom.
Radno vrijeme pozivnog centra: od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati.