Rok dostave podložan je promjenama, a ovisi o odnosu količine svakog pojedinog proizvoda u Vašoj košarici i trenutno raspoložive količine istih proizvoda na skladištu. Relevantan predviđeni rok dostave robe je onaj koji je naveden u trenutku zaključivanja narudžbe.
| Brend | Apple |
| Model Proizvoda | MacBook Pro 2024 M4 / M / RAM 16 GB / 14,0″ / 14,0" |
| Procesor | Apple M4 |
| Proizvođač procesora | Apple |
| Model procesora | Apple M |
| Memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 500 GB |
| Veličina zaslona | 35,6 cm (14,0″) |
| Grafička kartica | Apple M4 |
| Optička jedinica | Ne |
| Čitač kartica | Da |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | macOS 15.7.3 Sequoia |
| Jezik tipkovnice | German keyboard s ugraviranim hrvatskim slovima |
| Bluetooth | da |
| Web kamera | da |
| Maksimalna razlučivost zaslona | 3024 x 1964 |
| Tip prikaza | Sjajan (BrightView, gloss) |
| Stanje proizvoda: |
Outlet GOLD - novo bez originalnog pakiranja
|
Apple M4, 16 GB Unified, Onboard RAM, ni nadgradljivo, 35,6 cm (14,0″), Sijajni (BrightView, gloss), 3024 x 1964, Apple M4, HDMI, Thunderbolt, Backlit keyboard, Card reader, bluetooth, macOS 15.7.3 Sequoia, Lagano Okružen Pokrov
Trebate dodatne informacije o proizvodima, uslugama, rokovima isporuke, načinu i cijeni dostave robe ili statusu Vaše narudžbe? Imate prijedlog, prigovor ili reklamaciju?
Molimo kontaktirajte nas e-mailom ili telefonom.
Radno vrijeme pozivnog centra: od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati.