Proizvod koji ste tražili je rasprodan. Podaci u web trgovini redovito se osvježavaju. Za informacije o raspoloživosti ovoga proizvoda molimo posjetite nas ponovno.
Želite li pogledati slične proizvode?
Prikaži slične proizvodeRok dostave podložan je promjenama, a ovisi o odnosu količine svakog pojedinog proizvoda u Vašoj košarici i trenutno raspoložive količine istih proizvoda na skladištu. Relevantan predviđeni rok dostave robe je onaj koji je naveden u trenutku zaključivanja narudžbe.
| Brend | Acer |
| Model Proizvoda | Aspire 5 A557-713N i7 / 15,6" |
| Rok garancije (mjeseci) | 24 |
| Procesor | Intel Core i7-12650H Twelve generation. 2.3 GHz / 4.7 GHz, 10 cores, 24 MB L3 cache |
| Model procesora | Intel Core i7 |
| Memorija | 16 GB, DDR4 |
| Tvrdi disk | 512 KB SSD, M.2, PCI-Express |
| Veličina zaslona | 15,6" |
| Grafička kartica | Intel UHD Graphics |
| Optička jedinica | None |
| Čitač kartica | No |
| WiFi | WiFi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Operativni sustav | None |
| Jezik tipkovnice | Ugravirana hrvatska slova |
| Bluetooth | Bluetooth, 5.1 |
| WWAN | No |
| Express kartica | No |
| Web kamera | Yes |
| Otisak prsta | Yes |
| Maksimalna razlučivost zaslona | 1920 x 1080 (FHD 1080) / 60 Hz |
| Tip prikaza | IPS LCD |
| Portovi | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2, 1 x HDMI, 1 x Audio (Combo), 1 x RJ-11 |
| Audio chip | Two stereo speakers |
| Baterija | 48 Wh, Li-poly, 8 h |
| Boja | Black |
| Ekran na dodir | No |
| Masa | 1.76 kg |
| Dimenzije (ŠxDxV) | 362.9 mm x 237.8 mm x 17.9 mm |
| Stanje proizvoda: |
NEW - novo u originalnom pakiranju
|
Aspire 5 i7-12650H 15.6 FHD 16GB 512GB NoOS Grey
Trebate dodatne informacije o proizvodima, uslugama, rokovima isporuke, načinu i cijeni dostave robe ili statusu Vaše narudžbe? Imate prijedlog, prigovor ili reklamaciju?
Molimo kontaktirajte nas e-mailom ili telefonom.
Radno vrijeme pozivnog centra: od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati.