Jamstvo: 12 mjeseci
Rok dostave podložan je promjenama, a ovisi o odnosu količine svakog pojedinog proizvoda u Vašoj košarici i trenutno raspoložive količine istih proizvoda na skladištu. Relevantan predviđeni rok dostave robe je onaj koji je naveden u trenutku zaključivanja narudžbe.
| Brend | Apple |
| Model Proizvoda | iPhone SE 64 GB 4.7" |
| Rok garancije (mjeseci) | 12 |
| Boja | Midnight |
| Materijal kućišta | Aluminium, glass |
| Dimenzije | 67.3 mm x 7.3 mm x 138.4 mm |
| Operativni sustav | iOS 15 |
| Procesor (CPU) | Apple A15 Bionic |
| Interna memorija | 64 GB |
| Dijagonala zaslona | 4.7" |
| Gustoća piksela zaslona (ppi) | 326 ppi |
| Rezolucija zaslona | 1334 x 750 pixels |
| Vrsta panela zaslona | LCD display - 1334 x 750 pixels - 4.7" - 326 ppi - Retina HD display with IPS technology - fingerprint-resistant oleophobic coating |
| Prednja kamera | 7 Megapixel f/2.2 |
| Stražnja kamera | Camera 1: 12 Megapixel - f/1.8 - focus: automatic |
| Mogućnost bežičnog punjenja | Qi |
| Mreže | EDGE, HSPA+, LTE, DC-HSDPA, LTE Advanced, VoLTE, FDD-LTE, TDD-LTE, VoWiFi, LAA, 5G NR FR1 |
| SIM | Dual-SIM - nano SIM, Electronic SIM card (e-SIM) |
| NFC | NFC, Bluetooth, Wi-Fi 6 |
| WiFi | NFC, Bluetooth, Wi-Fi 6 |
| Bluetooth | NFC, Bluetooth, Wi-Fi 6 |
| GPS | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| USB | Lightning |
| Stanje proizvoda: |
Refurbished B - tvornički obnovljeno
|
Apple iPhone SE (3rd generation) - midnight - 5G smartphone - 64 GB - GSM
Trebate dodatne informacije o proizvodima, uslugama, rokovima isporuke, načinu i cijeni dostave robe ili statusu Vaše narudžbe? Imate prijedlog, prigovor ili reklamaciju?
Molimo kontaktirajte nas e-mailom ili telefonom.
Radno vrijeme pozivnog centra: od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati.